| 2012/2013 |
| |
| Angličtina hrou | | | | Ing. Renáta Nútterová (ex) | | | | | ZŠ Slatinské Lazy, trieda Utorok, 13.00-15.00 | |
| Angličtinárik | | | | Mgr. Karin Hanesová (ex) | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , učebňa 1.A Pondelok, 13.00-14.00
Streda, 13.00-14.00 | |
| Animáčik | | | | Mgr. Adriana Gondová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Hriňová, notebooková učebňa Utorok, 12.30-14.30 | |
| Animované rozprávky | | | | Mgr. Adriana Gondová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Hriňová, notebooková učebňa Štvrtok, 13.10-15.10 | |
| ART DECOR | | | | Mgr. Ivana Štefanidesová (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, výtvarná učebňa Štvrtok, 13.30-15.30 | |
| Astronomický | | | | Mgr. František Strýček (ex) | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , Pondelok, 13.30-15.30 | |
| Bystré hlavičky | | | | Mgr. Eva Rovňanová (ex) | | | | | ZŠ Slatinské Lazy, trieda 9.A Pondelok, 13.15-15.15 | |
| Divadielko | | | | Mgr. Alena Krnáčová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, trieda 2.A Pondelok, 12.30-14.30 | |
| Florbal 1 | | | | Mgr. Slavomír Ciglan (ex) | | | | | Športová hala Detva, Utorok, 15.00-17.00 | |
| Florbal 2 | | | | Mgr. Slavomír Ciglan (ex) | | | | | Športová hala Detva, Streda, 17.00-19.00 | |
| Florbal dievčatá | | | | Mgr. Slavomír Ciglan (ex) | | | | | Športová hala Detva, Piatok, 14.00-16.00 | |
| Florbalový | | | | Mgr. Miloš Gallo (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, telocvičňa Utorok, 16.00-18.00 | |
| Futbalový | | | | Vladimír Remeselník (ex) | | | | | ZŠ Slatinské Lazy, multifunkčné ihrisko Streda, 13.00-15.00 | |
| Futbalový 1 | | | | Ján Výboh (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, multifunkčné ihrisko, telocvičňa Streda, 13.45-15.45 | |
| Futbalový mladší žiaci | | | | Ivan Vlček (ex) | | | | | Futbalový štadión, Detva, Pondelok, 14.30-16.30 | |
| Futbalový mladšia prípravka | | | | Ján Šouc (ex) | | | | | Futbalový štadión, Detva, J.J Thurzu -telocvičňa - zimné obdobie
Futbalový štadión Detva (jeseň, jar) Streda, 16.00-18.00 | |
| Futbalový starší žiaci | | | | Michal Purdek (ex) | | | | | Futbalový štadión, Detva, - multifunkčné ihrisko, ZŠ J.J. Thurzu - telocvičňa Streda, 14.00-16.00 | |
| Futbalový staršia prípravka | | | | Ján Babiak (ex) | | | | | Futbalový štadión, Detva, Pondelok, 16.00-18.00 | |
| Gymnastika | | | | Mgr. Libuša Freiboldová (ex) | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , telocvičňa Pondelok, 15.30-17.30 | |
| Hra Cash flow-ako sa stať bohatým | | | | Bc. Matej Lešánek | | | | | ZŠ Vígľaš, trieda 6.A Pondelok, 13.30-15.30 | |
| Hra Cash flow-ako sa stať bohatým 1 | | | | Bc. Matej Lešánek | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , trieda 6.A Utorok, 13.30-15.30 | |
| Hudobno-dramatický | | | | Mgr. Janette Bečárová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Hriňová, klubovňa, knižnica Utorok, 13.10-15.10 | |
| Internet môj pomocník | | | | Monika Chamutiová (ex) | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , PC 1 učebňa Streda, 13.00-15.00 | |
| Internetko | | | | Zdenka Výbošťoková (ex) | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , PC 2 učebňa Streda, 13.00-15.00 | |
| Karate | | | | Rudolf Penthor (ex) | | | | | ZŠ M.R. Štefánika, Lúčenec, telocvičňa Pondelok, 17.00-19.00 | |
| Karate A | | | | Dušan Sloboda (ex) | | | | | J. G. Tajovského Detva, Budova Slovenskej pošty Štvrtok, 18.00-20.00 | |
| Karate B | | | | Dušan Sloboda (ex) | | | | | J. G. Tajovského Detva, Budova Slovenskej pošty Utorok, 18.00-20.00 | |
| Karate KATA | | | | Ing. Vladimír Novodomský (ex) | | | | | ZŠ M.R. Štefánika, Lúčenec, telocvičňa Pondelok, 17.00-19.00 | |
| Karate začiatočníci | | | | Dušan Sloboda (ex) | | | | | J. G. Tajovského Detva, Budova Slovenskej pošty Pondelok, 16.30-18.30 | |
| KMPP | | | | Bernardetta Podhorová (ex) | | | | | Pastoračné centrum 12/9 Látky, Sobota, 15.00-17.00 | |
| Krížok krážom | | | | Denisa Kubincová (ex) | | | | | SZŠ Lúčenec, telocvičňa, trieda Pondelok, 11.30-12.30
Utorok, 11.30-12.30 | |
| Krúžok anglického jazyka | | | | Mgr. Monika Melichová (ex) | | | | | ZŠ Korytárky, PC učebňa, trieda 3.A Utorok, 12.30-13.30
Streda, 12.30-13.30 | |
| Krúžok modernej mágie | | | | Július Čierny (ex) | | | | | , Kultúrny dom v Detve (pri kostole) Štvrtok, 14.00-16.00 | |
| Loptové hry | | | | Mgr. Miloš Gallo (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, telocvičňa Streda, 13.15-15.15 | |
| Loptové hry 1.stupeň | | | | Mgr. Miloš Gallo (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, telocvičňa Pondelok, 13.15-15.15 | |
| Matematika hrou | | | | Mgr. Mária Laurincová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Hriňová, trieda 9.A Utorok, 13.10-15.10 | |
| Mladý futbalista | | | | Vladimír Remeselník (ex) | | | | | , multifunkčné ihrisko Pondelok, 15.30-16.30
Piatok, 15.30-16.30 | |
| Mladý hokejista 1 | | | | Dušan Pohorelec (ex) | | | | | Zimný štadión, Detva, Streda, 15.45-17.45 | |
| Mladý hokejista 2 | | | | Juraj Ostrolucký (ex) | | | | | Zimný štadión, Detva, Pondelok, 15.00-16.00
Piatok, 16.00-17.00 | |
| Obohatenie osobnosti | | | | Mgr. Gabriela Kulichová (ex) | | | | | SZŠ Lúčenec, trieda Streda, 12.25-13.25
Štvrtok, 12.25-13.25 | |
| Plavecký krúžok PP1 | | | | Ing. Jaromír Chomut (ex) | | | | | Krytá plaváreň, Zvolen, Nedeľa, 8.00-10.00 | |
| Plavecký krúžok PP2 | | | | Ing. Milan Hoffbauer (ex) | | | | | Krytá plaváreň, Zvolen, Nedeľa, 8.00-10.00 | |
| Plavecký krúžok PP3 | | | | Rudolf Matejov (ex) | | | | | Krytá plaváreň, Zvolen, Nedeľa, 8.00-10.00 | |
| Plavecký krúžok Pr1 | | | | Rudolf Matejov (ex) | | | | | Krytá plaváreň, Zvolen, Nedeľa, 10.00-12.00 | |
| Plavecký krúžok Pr2 | | | | Ing. Ladislav Zelina (ex) | | | | | Krytá plaváreň, Zvolen, Nedeľa, 10.00-12.00 | |
| Plavecký krúžok Pr3 | | | | Ing. Ladislav Fekiač (ex) | | | | | Krytá plaváreň, Zvolen, Nedeľa, 10.00-12.00 | |
| Plavecký krúžok Pr4 | | | | Ing. Milan Hoffbauer (ex) | | | | | Krytá plaváreň, Zvolen, Nedeľa, 10.00-12.00 | |
| Počítač môj kamarát | | | | Mgr. Anna Šufliarska (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, trieda 2.B Piatok, 13.00-15.00 | |
| Počítačovo-internetový | | | | Mgr. Iveta Gallová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Hriňová, PC učebňa Streda, 13.10-15.10 | |
| Počítačový | | | | Mgr. Erika Krnáčová (ex) | | | | | ZŠ Korytárky, PC učebňa Štvrtok, 12.15-14.15 | |
| Počítačový 1 | | | | Mgr. Radomila Výbošťoková (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, PC učebňa 1.stupeň Pondelok, 13.00-15.00 | |
| Počítačový 1. stupeň | | | | Mgr. Dagmar Kulichová (ex) | | | | | ZŠ Slatinské Lazy, učebňa PC Pondelok, 13.00-15.00 | |
| Počítačový 3.-4. ročník | | | | Mgr. Ľubica Šufliarska (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, PC učebňa Utorok, 12.45-14.45 | |
| Pohybová príprava 1 | | | | Mgr. Milota Budáčová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, telocvičňa Utorok, 13.10-15.10 | |
| Pohybová príprava 2 | | | | Mgr. Milota Budáčová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, telocvičňa Piatok, 13.10-15.10 | |
| Poľovnícky | | | | Ing. Pavel Adam (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, trieda 7.A Piatok, 12.30-14.30 | |
| Rebelko | | | | Bc. Milan Oláh (ex) | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , telocvičňa Sobota, 13.00-15.00 | |
| Rozárka - flautový | | | | Mgr. Jana Hájová (ex) | | | | | ZŠ Slatinské Lazy, trieda Pondelok, 13.00-15.00 | |
| Roztlieskavačky | | | | Lenka Chamulová (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, telocvičňa Piatok, 13.30-15.30 | |
| Šikovníček | | | | Iveta Jeloková (ex) | | | | | ZŠ Slatinské Lazy, ŠKD Piatok, 13.00-15.00 | |
| Skicárik | | | | Mgr. Eva Svoreňová (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, PC učebňa 1. stupeň Piatok, 13.00-15.00 | |
| Slovenčina hrou | | | | Mgr. Eva Demočová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, trieda 9.A Streda, 13.10-15.10 | |
| Slovenčina s úsmevom | | | | Mgr. Katarína Nociarová (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, trieda 9.A Štvrtok, 13.30-15.30 | |
| Športov krúžok 2 | | | | Mgr. Andrej Bahleda (ex) | | | | | SZŠ Lúčenec, telocvičňa, skolský dvor Utorok, 13.30-15.30 | |
| Športové hry | | | | Mgr. Ľudmila Ďuricová (ex) | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , telocvičňa Utorok, 13.30-15.30 | |
| Športový | | | | Mgr. Radomila Výbošťoková (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, telocvičňa, ihrisko, školský dvor Utorok, 13.00-15.00 | |
| Športový krúžok 1 | | | | Mgr. Helena Kovácsová (ex) | | | | | SZŠ Lúčenec, telocvičňa Piatok, 13.15-15.15 | |
| Športový mix | | | | PaedDr. Alena Klimová (ex) | | | | | 3. ZŠ Detva, telocvičňa, Utorok, 13.30-15.30 | |
| Strelecký | | | | Pavel Zachenský (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, telocvičňa Streda, 13.45-15.45 | |
| Taliansky jazýček | | | | Mgr. Jarmila Šimková (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, trieda 3.A Pondelok, 13.00-15.00 | |
| Tanečný | | | | Mgr. Marcela Janštová (ex) | | | | | SZŠ Lúčenec, telocvičňa Streda, 13.30-15.30 | |
| Tenis 1 | | | | Martin Hronček (ex) | | | | | 3. ZŠ Detva, telocvičňa, Olymp Detva Utorok, 15.00-17.00 | |
| Tenis 2 | | | | Mgr. Juraj Francisty (ex) | | | | | , U Podhoru v hale s "Hard" kurtom Lúčenec Pondelok, 14.30-16.30 | |
| Turisticko-prírodovedný | | | | Mgr. Jana Stančíková (ex) | | | | | ZŠ Korytárky, trieda 4.A, okolie Korytárok Pondelok, 12.15-14.15 | |
| Tvorivé dielne | | | | Timea Chamutiová (ex) | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , jazyková učebňa 1. stupeň Piatok, 12.30-14.30 | |
| Tvorivé dielne 1. roč. | | | | Mgr. Iveta Gallová (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Hriňová, trieda 1.A Utorok, 11.10-13.10 | |
| Tvorivé dielne 2 | | | | Timea Chamutiová (ex) | | | | | ZŠ J. J. Thurzu, Detva , jazyková učebňa 1. stupeň Piatok, 14.30-16.30 | |
| Tvorivé dielne 3 | | | | Mgr. Ľubica Šufliarska | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, trieda 3.A Štvrtok, 12.30-14.30 | |
| Volejbal | | | | Mgr. Miloš Gallo (ex) | | | | | ZŠ s MŠ Krivec Hriňová, telocvičňa Štvrtok, 13.15-15.15 | |
| Volejbal dievčatá | | | | Mgr. Mária Lešáneková | | | | | ZŠ Vígľaš, telocvičňa Pondelok, 13.00-15.00 | |
| Volejbal mix | | | | Mgr. Andrea Novodomská (ex) | | | | | SZŠ Lúčenec, telocvičňa Štvrtok, 13.30-15.30 | |
| Všetkovedko | | | | Mgr. Darina Vidiečanová (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, trieda 1.A Utorok, 14.00-15.00
Streda, 14.00-15.00 | |
| Výtvarný krúžok | | | | Mgr. Ľubomíra Tarabová (ex) | | | | | ZŠ Slatinské Lazy, trieda Pondelok, 13.00-15.00 | |
| Zdravá výživa | | | | Mgr. Ľubica Preislerová (ex) | | | | | SZŠ Lúčenec, Herňa ŠKD Streda, 13.30-15.30 | |
| Zelená škola | | | | PaedDr. Dagmar Budincová (ex) | | | | | ZŠ Vígľaš, PC učebňa, okolie školy Štvrtok, 13.30-15.30 | |