Detva má talent 2018

... všetky podujatia
Dátum podujatia: 5. december 2018

Súkromné centrum voľného času Majačik Detva v spolupráci s DK A. Sládkoviča , mestom Detva a ZŠ pripravilo kultúrne podujatie pod názvom: Detva má talent, ktorého sa zúčastnilo viac ako 100 účinkujúcich.
Podujatie sa uskutočnilo dňa 5.12.2018 v DK A. Sládkoviča v Detve Na podujatí sa predstavili deti v 3 kategóriách : spev, tanec a hra na hudobný nástroj.

a) Kategória spev : Vierka Gábrišová, Alexandra Ostrihoňová, Natália Výbošťoková, Lea Reváková, Hanka Budínska a spevácky zbor Super Ar.

b) Kategória tanec : DFS Ratolesť, Rock and roll a tanečná skupina Fresh

c) Kategória hra na hudobný nástroj : Lucia Palachová husle, Sabinka Stančíková –gitara, Mária Výbošťoková flauta, Linda Antošková gitara, Betka Očenášová violončelo, Richard Golian akordeón, Šimon Šufliarsky husle.

Na podujatí vystúpili absolutní víťazi predchádzajúcich 4 ročníkov :Spevácky zbor zo ZŠ s MŠ A. Vagača Detva Super Ar, Šimon Šufliarsky so skupinou Omladinou , Rock n roll a DFS Ratolesť. Všetky deti za svoje úžasné výkony dostali sladkosti a vecné ceny.

Hosťom podujatia bola tanečná skupina Fresh z Hriňovej pod vedením p. Evy Šlajferčíkovej

Organizovaním tohto podujatia sme motivovali deti, aby v rámci voľného času na sebe pracovali, rozvíjali svoj talent pod vedením odborníkov a otvárali sme im cestu k verejnému vystupovaniu a prezentácii svojich výkonov. Cieľom podujatia bolo , aby deti z Podpoľania, ktoré vystupovali nezabúdali na tradície a pokračovali v šľapajách svojich rodičov a starých rodičov a všetky spájalo jedno spoločné a to je láska k hudbe, spevu a tancu.

Viac záberov z podujatia nájdete na našej facebookovej stránke TU

Projekt finančne podporilo Mesto Detva a Súkromné centrum voľného času MAJAčik Detva

2018_19_detva_ma_talent_001 2018_19_detva_ma_talent_002 2018_19_detva_ma_talent_003